Kommentaarid

  • Karakter MTÜ – Kõnekoolitusele eelnev suhtlemine oli igati meeldiv, kiire ja konkreetne. Härmo ettevalmistus oli väga põhjalik, mis tekitas usaldust ja sümpaatiat. Koolituse ülesehitus oli hea. Oli nii teoreetilist kui ka praktilist poolt, kõigil oli põnev. Igaüks meist sai enda jaoks midagi kasulikku. Tore oli saada infot materjalide (raamatute) kohta, mida on saanud/saab kodus individuaalselt või trupiga koos läbi töötada. Rõõm on koolitusest osa saada kui õppejõud on entusiastlik ja rääkides silmad säravad. KaRakTer Teater
  • Silva Sirge  – Soovitan, Härmo kogemused on n.ö. ühelt ja teiselt poolt müüri. See annab oskuse näha teistmoodi esinemiskoolitajatest. Olen pikalt koostööd teinud ja tean, mida räägin 🙂 Individuaaltreenerina ka väga hea, kui vaja esinema minna uudsesse situatsioonl nagu TV või siis organisatsiooni tähtis koosolek. Hääle korrigeerimine ka tema teema !
  • Angela Kilk – Härmo Saarmi – Avaliku Esinemise koolituse parimad osad olid kindlasti videotreening ja diktsiooni korrigeerimise harjutused aga väga kasulikud olid ka: kõne koostamine, esitlusstiilid ja kehakeel Väga hea! Soovitan soojalt kõikidele, kellel töös vaja kasutada oskuslikku kõnekeel ja ilmekat lugemist ! Kose Avatud Noortekeskus

  • Aliis Kampus – Väga suurepärane koolitaja. On olnud Au tema käe all õppida ! Soovitan !
  • Helgi Ilo– Härmo on hea õpetaja, minge julgesti! Aga koolides peaks õpetama esinemisoskust ja sõnaseadmist. Praegu vist võtavad sõna ainult need lapsed, kel esinemise julgus geenides kaasa on antud, teised on ninapidi nutitelefonis.
  • Maira Roosileht Tore kui inimestel huvi, hea ôpetaja vààrib ka hea tasu, pole ju môtet vabast ajast heategevusy korraldada- kes tellib orkeatri, see ka maksab….Edu! 
  • Marelle Vaino Oi meie näiteringi üks juhendajatest…soovitan kohe kindlasti 😍